Ece Nur Sönmez yazdı: Olmuyor Sensiz

ANLATI

Ece Nur Sönmez yazdı: Olmuyor Sensiz
Yayınlanma: Güncelleme: 65 views

Olmuyor sensiz. Hiçbir şey olmuyor. Her şey o kadar batıyor ki gözüme, sen yokken. Gözlerine bakarken, eriyorum güzelliğinden. Seninleyken yokluğunu çekiyorum. Seni severken gözlerine anlamlı bakarken bunları sana söyleyemeyecek olmam o kadar koyuyor ki anlatamam. Yanımdayken seni özlüyorum. Olmayacağını bile bile sana âşığım. Öyle âşığım ki sana. Umarsız, nedensiz, seviyorum seni. Sen olman yetiyor, seni sevmeme.

Varlığın, gülüşün, kirpiğinin kıvrımı, sesin, sesinin o güzel tınısı… Ah, ah sevdiğim! Biliyorum olmayacağını, her şeyin farkındayım. Vazgeçmek istemiyorum, senden kaçamayacağımı biliyorum. Kaçmak istemiyorum senden, uzaklaşmak istemiyorum. Sana bu kadar âşıkken, sana bu kadar hayranken… Benden bunu isteme yapamam, yapmak istemiyorum. Sana ölüyorum. Aklımı başımdan alıyorsun. Bıktım, anlıyor musun? Seni bu kadar severken sana bu denli âşıkken senden uzaklaşmak delirtiyor, beni.

Gözlerine bakmak, sesini duyma şerefine nâil olmak o kadar güzel, o kadar harika ki yok olmuyor. Olduramıyorum. Senden vazgeçemiyorum. Seni düşünmeden duramıyorum. Durduramıyorum. Seni düşünmediğim bir an bile yok. Sensiz geçirdiğim bir an yok. Ben aşkından kül oldum, yanıyorum. Gözlerin, kirpiklerin gözümün önünden gitmiyor. Neden, ya neden? Anlayamıyorum. Aslında biliyorum ama bildiğimi bilmek istemiyorum. Seni sevmekten alıkoyamıyorum. Sen beni görmüyorsun, bilmiyorsun. İstemiyorsun. Ey, zalım yâr! Benim olmayan sevgilim, yarım, ömrüm, güzel gözlüm…

Sevmediğinin farkındayım, sevmeyeceğini de biliyorum. Bunu bile bile seni seviyorum, seni istiyor kalbim. Seni istiyorum. Şu an gece oldu, seninle sensiz geçirdiğim gecenin çığlıklarındayım. Üşüyorum, serin bir rüzgâr esiyor. Yalnızım, yalnızlığımla baş başayım seninle. Hem seninleyim hem sensizim. Yokluğunla konuşuyorum. Bir yerden sesin saçlarımdan kulağıma doğru geziyor. Gözlerimi kapatıyorum, gözlerin gözlerimin önüne geliyor. Aklımdan çıkmıyorsun.

Aklımdan, kalbimden, zerrelerimden çıkma! Çıkmanı istemiyorum. Hiç istemiyorum. Seni istiyorum. Sadece seni. Gözlerin gözlerime değsin, yüzün yüzüme yansın, kokun kokum olsun. Bir tek bana baksın, o güzel gözlerin. Kokun, kokumu tanısın. Çok âşığım sana. Virâneyim, divâneyim. Benim olmayan sen. Sesini duymak istiyorum. Hapsolayım sana. Kaybolayım seninle. Hayatım sensiz zindan. Gözlerinin güzelliğinden, sesinin tınısından, simsiyah upuzun kirpiklerinin kıvrımından başım dönüyor. Gel, gör hâlimi. Gör, yalnız sen gör! Anlıyor musun? Sadece sen ol, bir tek sen ol. Benimle ol. Benim ol. Sadece seninleyken nefes alıyorum, yaşadığımı hissediyorum. O kadar güzel bakma, bana.

İçim eriyor güzelliğinden. Eriyorum. Yok oluyorum. Kayboluyorum. Deliriyorum. Nefes almıyorum, sensiz. Yolum yordamım sensin. Yüzünün her bir çizgisi, saçının her teli, kirpiklerinin her kıvrımı bana ait. Benim. Bana aitsin. Kalbim, aklım, gözüm, her zerrem sensin. Varlığım sensin. Evrenimin en güzel yıldızısın. Senin değilim, sana ait değilim. Ama sen bana aitsin, benimsin, her zaman benimlesin, olacaksın. Senin olmak için ölüyorum. Çıldırıyorum, çırpınıyorum, deliriyorum. Görmüyor musun?

Ey güzelim, dünyam, yörüngem, evrenim! Duy, gör, sev beni. Her şey sensin, senden ibaret.  Sana âşığım, yoluna divâneyim, sensizlikten derbederim.

Ece Nur Sönmez

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.