Yalçın’ın İlk Albümü Çıktı

/ 19 Eylül 2022 / 151 views / yorumsuz
Yalçın’ın İlk Albümü Çıktı

32 yaşındaki Ankaralı pop-rock dalında şarkılar seslendiren yakışıklı sanatçı Mert Yalçın ‘Şarap’ isimli çıkış şarkısı ile 3 şarkılık albümü müzik severlerce büyük beğeni topluyor.

15 yaşından beri müzik ile uğraşan genç sanatçı Mert Yalçın kendi bestelediği şarkıları ile takdir topluyor. “Şarap” isimli şarkısı ile çıkış yakalayan genç şarkıcı çıkarmış olduğu albümünde “Ankara” ve “Yağmur” isimli iki şarkısı daha bulunmakta.

Bağımsız olarak çıkardığı albümünde şarkıların kısa sürede beğeni toplamasının kendisini son derece memnun ettiğini kaydeden Yalçın, “Kendi bestem olan şarkıların beğeni toplayacağını umuyordum ama bu derece ilgi göreceğini hayal edememiştim. İlk albümün beğenilip beğenilmeyeceği endişesi yaşarken, gösterilen ilgi beni yeni eserler kaleme alarak seslendirmem için şimdiden teşvik etmiş durumda” dedi.

Şarap isimli şarkıyı dinlemek için tıklayın:

Benzer Konular
Kar ve Kış Ülkesi / Ertekin Oruçoğlu
  Kars Öyle güzel ölürüm artık Beyaz uykusuz uzakta Kars çocuklarında Kars’ı Ölüleri yağan karda Donmuş gözlerimin arası Sen küçüğüm sımsıcak Ne derler ona- bu kızakta Boyuna türküler yakıyorsun ya..
Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” Şiiri, Our Poetry Archive’de Ayın Şiiri Seçildi.
Uluslararası bir kuruluş olan Our Poetry Archive’de Şair Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” adlı şiiri ayın şiiri seçildi. “Seslendim Uyuyordu Dünya” , “Ilgıt” , “Yürek Kuyusu”, “Merhaba Mavi” adlı şiir, “Mendil”..
“Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur” 10 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu’nda!
Bahtiyar Engin’in eşsiz performansıyla Hakikat Ateşi “Hallaç-ı Mansur” 10 Mart’ta CKM A salonunda. Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur Oyun Özeti Yer Abbasi Devleti’nin başkenti Bağdat. Saçı sakalı ağarmış, kıyafetleri parçalanmış, kan..
Ulusal Fotoğraf Yarışması “Memleketimden İnsan Manzaraları”
Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı, evrensel şair Nazım Hikmet’in “Memleketimden İnsan Manzaraları” eserinden hareketle bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Doğumunun 121. yılında, büyük ustanın başyapıtı “Memleketimden İnsan Manzaraları”, edebî zenginliği,..
“Cumba Fanzin” 40. Sayısı çıktı.
“Sanat Varsa, Hayat Vardır!” anlayışı, bağımsız ve özgür yayıncılık ilkesiyle yayınlanan Cumba Fanzin’in 40. sayısı  çıktı. Tanıtım Metni: Editörlerimizden Salim Nuri Cengiz’in hazırladığı “Nilgün Marmara” dosyası, Genel Yayın Yönetmenimiz Deniz..

Yorum yaz