Ölük Gülüş

/ 28 Ağustos 2022 / 190 views / yorumsuz
Ölük Gülüş

Sınırdasın
Kalman ve gitmen
Belirsiz bir çizgide
Uzanık

Anılarından
Hatırlayabildiklerin
Tutar sadece elinden
Kaçamak

Gülüşler ve ölüşlerin
Tek bir mimikte
Risklerle dolu hengamede
Aralık

Delilik bir kaçış
Sen usunu sakla
Dayanabil geçici acına
Şimdilik

Belki açıktır yarının kapısı
Geleceğin senin için
Bekliyordur doğmayı
Katışık

Bil ki güçlüsün
Yalnızdın ve yalnızsın hâlâ
Olsun, atlatabilirsin bunu da
Alışık

Uğur Ünen

Etiketler
Benzer Konular
Dağılacak Siyahlar / Sevgi Erol Öçal
Bir karlı dağım şimdi Eteklerim de bahar Başım dumanlı sisli Çimen yeşili toprak Elbisesi çiçekli Dans eden o bulutlar Mavilikte sarhoşlar Ruhum deli mi deli O dağın yükseğinde Tutuşmuşum gün..
Kakofonik Manzaralar / Uğur Ünen
İki yüzlü şehrin ışıkları yanar söner Kalbi külüstür arabalar geçer gider Birileri gülerken kah kah kah Birileri ağlar ah ah vah Her yandan kakofoni sesler Duyulur masalardan masalara Es vermeden..
Bilemezsin Sen / Murat Kaya
Gülleri andıran gülümsemen getirirdi ömrüme baharı, Kendime gelirdim, duya duya yüreğinde tüten muhabbeti. Sende bulmuştum, soluklanmak için sevda yüklü çınarı, Bir hiç olup çıkmıştı, gözümde dünyanın can alıcı serveti. Yepelek..
Kardeşçe / Mert Mutlu
Bir sabah uykunun en tatlı hâlinden kaldırıp bizleri Ansızın asmaya götürecekler Onlara bu hakkı veren bizleriz Urganı dikende Dar ağacını kuranda Bizleriz Biz ki bizden olanın Kafasını kesip Bizden olmayana..
Hayat Aynı Olmayacak / Uğur Ünen
Sen kokmayacak hiç kimse Tutturamayacak kömbelerinin tadını Gülüşünün tınısını Huzur vermeyecek Senin bana seslenişin Ve saçlarımda ellerini gezdirişin gibi Yankılanacak içimde uzaklardan sesin Diyeceğim daha fazla zaman geçirmeliydim Dileyeceğim en..

Yorum yaz