Fikret Yalçın’ın “Sosyal Medya Seçkilerim” Çıktı

/ 11 Eylül 2022 / 237 views / yorumsuz
Fikret Yalçın’ın “Sosyal Medya Seçkilerim” Çıktı

Mersin’de, bir engelli birey olarak yıllarca çeşitli sivil toplum örgütlerinde görev alan Fikret Yalçın’ın “Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim” başlıklı kitabı çıktı. Hem gülümseten hem de duygulandıran siyasi taşlama örneklerinin yer aldığı kitap, Liman Yayınevi tarafından basıma hazırlandı.166 sayfa olan kitabın kapak tasarımını Züleyha Arslan yaptı. Fikret Yalçın kitabı hakkında, “İnsan yaşamında sürekli sığınacak bir liman arar, ben bu limanı bulamayınca ‘Liman Yayınları’na sığındım. Kitabım, iki haftada 2.Baskıyı yaparak beni şaşırttı. Mutluyum” şeklinde konuştu.

“Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim”in önsözünü Çeto lakaplı tiyatro sanatçısı Mehmet Tekkanat yazdı. Tekkanat yazısında, Fikret Yalçın’ın geleceğe kalıcı bir miras bırakmak istediğini, ileride bu kitabı okuyanlar için eğlenceli bir belge olacağını vurguladı. Arka kapak yazısı ise, kitabın yazarına ait. Fikret Yalçın özetle, uzun yıllar tiyatro ve tiyatro yazarlığı yaptığını, eserlerinin fikir hırsızları tarafından değerlendirilmesinin zoruna gittiğini, amacının geriye bir anı bırakmak olduğunu belirtti.

“Bu Kadar Net! Sosyal Medya Seçkilerim”i, seçkin kitap mağazaları ve kitap satış sitelerinden temin etmek mümkün.

Ahmet Zeki Yeşil

Benzer Konular
Gülten Doğruyol İncesu’nun “Muzaffer Oruçoğlu” Söyleşisi Ghoroob – Gün Batımı Dergisinde Yayınlandı.
Gülten Doğruyol İncesu’nun Muzaffer Oruçoğlu ile gerçekleştirdiği söyleşi, İran’da yayınlanan Ghoroob – Gün Batımı dergisinin 27. sayısında Farsça ve Azerbaycan Türkçesiyle yayımlandı. 23 Ekim 2022’de geçirdiği kalp krizi sonucu genç..
Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” Şiiri, Our Poetry Archive’de Ayın Şiiri Seçildi.
Uluslararası bir kuruluş olan Our Poetry Archive’de Şair Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” adlı şiiri ayın şiiri seçildi. “Seslendim Uyuyordu Dünya” , “Ilgıt” , “Yürek Kuyusu”, “Merhaba Mavi” adlı şiir, “Mendil”..
Yakup Yaşar’ın İncelemesiyle: “Sakura Çiçeği” Romanı
Küçük bir çocuğun gözünden dünyaya bakmanın masumiyeti ve o masumiyetin insanın içini acıtırcasına gerçek karşısında boyun bükmesi… Romanı bir cümleye sığdıracak olsam bu cümleyi kurardım. Masumiyet… Umarsız yetişkinlerin ayakları altında..
“Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur” 10 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu’nda!
Bahtiyar Engin’in eşsiz performansıyla Hakikat Ateşi “Hallaç-ı Mansur” 10 Mart’ta CKM A salonunda. Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur Oyun Özeti Yer Abbasi Devleti’nin başkenti Bağdat. Saçı sakalı ağarmış, kıyafetleri parçalanmış, kan..
Şair ve Yazar Ahmet Günbaş’ın İncelemesiyle: “Kedi ve Adam”
Zeynep Kasap’ın “Kedi ve Adam” adlı kitabı Mühür Kitaplığı etiketiyle raflarda yerini aldı. “Kedi ve Adam” kitabına dair Şair ve yazar Ahmet Günbaş’ın inceleme yazısını sizlerle paylaşıyoruz. KEDİ ve ADAM’A..

Yorum yaz