Yazar ve şairler Babaeski’ye geliyor.

/ 28 Ekim 2022 / 80 views / yorumsuz
Yazar ve şairler Babaeski’ye geliyor.

Yazar ve Şairler düzenlenen imza gününde Babaeskililerle buluşacak

Yazar ve şairler Asya Nur ŞENER, Elif İpek BİLEK, Gürsel İLERİ, Kevser DOSTAGÜLER, İbrahim KOSER, İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Recai KÜLLÜ, Selcan AKTAŞ ve Yılmaz TAŞDELEN okurları ile buluşmak için Babaeski Kitabevi’ne geliyor.​
.
Lüleburgaz’da kurulan LUKSEYAD – Luleburgaz Kültür​ Sanat Edebiyat ve Yaşam Derneği tarafından düzenlenen imza gününde yazar ve şairler Babaeskililerle buluşacak.​
.
Yazar ve şairler Asya Nur ŞENER, Elif İpek BİLEK, Gürsel İLERİ, Kevser DOSTAGÜLER, İbrahim KOSER, İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Recai KÜLLÜ, Selcan AKTAŞ ve Yılmaz TAŞDELEN Babaeskililerle buluşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda okurları ile bir araya gelecek olan yazar ve şairler 14.00 ile 19.00 saatleri arasında Babaeski Kitabevi’nde olacaklar.
.
1 Ekim Cumartesi günü Lüleburgaz Bizim Sahaf Evi Kafe’de görkemli bir şekilde gerçekleşen​ imza gününden sonra tekrar bir araya gelen yazarlar ve şairler Lüleburgaz’daki gibi büyük bir katılım beklediklerini dile getirdiler.
.
Lüleburgaz Belediyesi’nin yanısıra Luleburgaz ve çevre ilçelerdeki dernekler, okullar, sendikalar ve sivil toplum örgütleri ile verimli bir imza günü gerçekleşmişti. Babaeski’de de benzer bir katılım olacağı ifade edildi.
.
Yazar ve şairlerden Gürsel İLERİ, İbrahim KOSER, İnci YILMAZ ŞİMŞEK ve Yılmaz TAŞDELEN Babaeski’den sonra 5 Kasım’da da Avcılar Belediyesi’nce düzenlenen fuarda okurları ile tekrar bir araya gelecekler. Bir kitap turnesi olarak planladıkları bu imza günleri ile Trakya’daki tüm okurlara ulaşmaya çalışacaklarını ifade ettiler.​

Benzer Konular
“Kuşlar” Maximum Uniq Hall’da
4 Nisan Salı günü Semaver Kumpanya tarafından modern bir uyarlama ile yeniden sahneye taşınan Aristofanes’in klasik eseri “Kuşlar” Maximum Uniq Hall’da tiyatroseverler ile buluşturacak! Aristofanes’in en bilinen oyunu ve dünya..
2023 Antoloji İçin Başvurular Başladı
Gülnar Yayınevi tarafından şair ve yazarların eserlerini kitaplaştırabilmeleri için bir fırsat oluşturuldu. “Edebiyat Antolojisi” projesi ile kolektif kitap çalışmasını hayata geçirerek yazar ve şairleri tek kitapta eserlerini toplarken, hem seçkin..
Yazarlar ve Şairler Trakya’da Buluşuyor
Edirne Black Kitap Kafe’de düzenlenecek imza gününde, Trakya’daki yazarlar geniş kitlelere ulaşarak, sanatçı dayanışmasını pekiştirmek istediklerini ifade ettiler. Trakya, yazar ve şairlerin büyüleyici bir coğrafyada yaşayarak, sanatlarını sergilemeleri ve kendilerini..
Kadın Yazarlar Lüleburgaz’da Buluşuyor.
Trakya’da kadın yazarlar, Bizim Sahaf’ta düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geliyor. Yazarlar, farklı kategorilerdeki eserlerini okurları için imzalayacak. Kırklareli Lüleburgaz’da yer alan Bizim Sahaf kitapçısı, 17 Mart Cuma günü..
“Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur” 10 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu’nda!
Bahtiyar Engin’in eşsiz performansıyla Hakikat Ateşi “Hallaç-ı Mansur” 10 Mart’ta CKM A salonunda. Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur Oyun Özeti Yer Abbasi Devleti’nin başkenti Bağdat. Saçı sakalı ağarmış, kıyafetleri parçalanmış, kan..

Yorum yaz