Yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK 4. Cumba Sanat Şenliği’ne konuk oluyor

/ 17 Eylül 2022 / 223 views / yorumsuz
Yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK 4. Cumba Sanat Şenliği’ne konuk oluyor

Öyküleri ödüllü yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK okurları ile buluşmak için 24 Eylül Cumartesi günü İstanbul Üsküdar’a geliyor.

Ödüllü yazar İnci Yılmaz Şimşek okurları ile buluşmak ve birbirinden kıymetli kitaplarını imzalamak için İstanbul Üsküdar’a geliyor. Cumba Kültür Sanat ve Edebiyat Platformu’nun İstanbul Üsküdar’da düzenleyeceği şenliğe ödüllü yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK de konuk oluyor.

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan 4. Cumba Sanat Şenliği’ne katılacak olan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK okurları ile tekrar buluşacağı için edebiyata başladığı ilk günkü kadar heyecanlı olduğunu dile getirdi. 2009 yılından beri öykü ve roman türünde kurgusal yazı yazan, 1996 yılından beri şiir yazan İnci YILMAZ ŞİMŞEK hali hazırda basılı beş kitabını okurları için imzalayacak.

24 Eylül Cumartesi günü 09:00 ve 17:00 saatleri arasında kitaplarını imzalayacak olan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK her okurun mutlaka kütüphanesinde yer alması gereken kitaplarının yurt içinden ve yurt dışından kayda değer bir okur kitlesine ulaştığını dile getirdi.

 

İnci Yılmaz Şimşek Kimdir?

1983 yılında Siirt’te doğdu. Çukurova Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Uzaktan Öğretim alanında yüksek lisansını yaptı. Evli ve iki çocuk annesi. Çeşitli basılı ve dijital dergilerde öyküleri yayınlanmaktadır. Öykülerinin yer aldığı bazı basılı dergiler; Acemi, Cüneyne, Mutena, Güncel Sanat, Göl Edebiyat ve Sarmaşık.

“Bir Kedi ve Bir Adam” öyküsü Kaygusuz Abdal 12. Öykü ve Şiir Yarışması’nda Alanya Kale Ödülü’ne layık görüldü. Amasya Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği ‘Ferhat ve Şirin Öykü Yarışması 2022’ de seçici jüri olarak görev yaptı.

Hükümsüz Kimlikler adlı öykü kitabı, Ölümüne Aşk adlı roman türündeki kitabı, Öğretmenler İçin Yaratıcı Yazarlık El Kitabı adlı uygulama ve etkinlik kitabı, Şen Yuva öykü kitabı, Kayıtsız Kimlikler adlı roman türündeki kitapların yazarıdır. Basıma hazır iki şiir, üç öykü dosyası bulunmakta, yazımına devam ettiği iki roman bulunmaktadır. Basın ve yayın organlarında sıklıkla yer alan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK edebiyat çalışmalarını sürdürmektedir.

Beşinci Sanat 

Benzer Konular
Yazarlar ve Şairler Trakya’da Buluşuyor
Edirne Black Kitap Kafe’de düzenlenecek imza gününde, Trakya’daki yazarlar geniş kitlelere ulaşarak, sanatçı dayanışmasını pekiştirmek istediklerini ifade ettiler. Trakya, yazar ve şairlerin büyüleyici bir coğrafyada yaşayarak, sanatlarını sergilemeleri ve kendilerini..
Kadın Yazarlar Lüleburgaz’da Buluşuyor.
Trakya’da kadın yazarlar, Bizim Sahaf’ta düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geliyor. Yazarlar, farklı kategorilerdeki eserlerini okurları için imzalayacak. Kırklareli Lüleburgaz’da yer alan Bizim Sahaf kitapçısı, 17 Mart Cuma günü..
“Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur” 10 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu’nda!
Bahtiyar Engin’in eşsiz performansıyla Hakikat Ateşi “Hallaç-ı Mansur” 10 Mart’ta CKM A salonunda. Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur Oyun Özeti Yer Abbasi Devleti’nin başkenti Bağdat. Saçı sakalı ağarmış, kıyafetleri parçalanmış, kan..
Ulusal Fotoğraf Yarışması “Memleketimden İnsan Manzaraları”
Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı, evrensel şair Nazım Hikmet’in “Memleketimden İnsan Manzaraları” eserinden hareketle bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Doğumunun 121. yılında, büyük ustanın başyapıtı “Memleketimden İnsan Manzaraları”, edebî zenginliği,..
“Kürk Mantolu Madonna” Torium Sahne’de
Sabahattin Ali’nin  ölümsüz romanı Kürk Mantolu Madonna sizlerle.. İstanbul Tiyatro Topluluğu  repertuvarında uyarlamasını 2 yıllık bir çalışma ile yapıp ,ülkemizin saygın yazarlarından Sabahattin Ali’nin önemli eserlerinden Kürk Mantolu Madonnanın derin..

Yorum yaz