Yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK 4. Cumba Sanat Şenliği’ne konuk oluyor

Öyküleri ödüllü yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK okurları ile buluşmak için 24 Eylül Cumartesi günü İstanbul Üsküdar’a geliyor. Ödüllü yazar İnci Yılmaz Şimşek okurları ile buluşmak ve birbirinden kıymetli kitaplarını imzalamak..

Yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK 4. Cumba Sanat Şenliği’ne konuk oluyor
Yayınlanma: Güncelleme: 567 views

Öyküleri ödüllü yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK okurları ile buluşmak için 24 Eylül Cumartesi günü İstanbul Üsküdar’a geliyor.

Ödüllü yazar İnci Yılmaz Şimşek okurları ile buluşmak ve birbirinden kıymetli kitaplarını imzalamak için İstanbul Üsküdar’a geliyor. Cumba Kültür Sanat ve Edebiyat Platformu’nun İstanbul Üsküdar’da düzenleyeceği şenliğe ödüllü yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK de konuk oluyor.

Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan 4. Cumba Sanat Şenliği’ne katılacak olan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK okurları ile tekrar buluşacağı için edebiyata başladığı ilk günkü kadar heyecanlı olduğunu dile getirdi. 2009 yılından beri öykü ve roman türünde kurgusal yazı yazan, 1996 yılından beri şiir yazan İnci YILMAZ ŞİMŞEK hali hazırda basılı beş kitabını okurları için imzalayacak.

24 Eylül Cumartesi günü 09:00 ve 17:00 saatleri arasında kitaplarını imzalayacak olan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK her okurun mutlaka kütüphanesinde yer alması gereken kitaplarının yurt içinden ve yurt dışından kayda değer bir okur kitlesine ulaştığını dile getirdi.

 

İnci Yılmaz Şimşek Kimdir?

1983 yılında Siirt’te doğdu. Çukurova Üniversitesi Resim İş Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Uzaktan Öğretim alanında yüksek lisansını yaptı. Evli ve iki çocuk annesi. Çeşitli basılı ve dijital dergilerde öyküleri yayınlanmaktadır. Öykülerinin yer aldığı bazı basılı dergiler; Acemi, Cüneyne, Mutena, Güncel Sanat, Göl Edebiyat ve Sarmaşık.

“Bir Kedi ve Bir Adam” öyküsü Kaygusuz Abdal 12. Öykü ve Şiir Yarışması’nda Alanya Kale Ödülü’ne layık görüldü. Amasya Dernekler Federasyonu’nun düzenlediği ‘Ferhat ve Şirin Öykü Yarışması 2022’ de seçici jüri olarak görev yaptı.

Hükümsüz Kimlikler adlı öykü kitabı, Ölümüne Aşk adlı roman türündeki kitabı, Öğretmenler İçin Yaratıcı Yazarlık El Kitabı adlı uygulama ve etkinlik kitabı, Şen Yuva öykü kitabı, Kayıtsız Kimlikler adlı roman türündeki kitapların yazarıdır. Basıma hazır iki şiir, üç öykü dosyası bulunmakta, yazımına devam ettiği iki roman bulunmaktadır. Basın ve yayın organlarında sıklıkla yer alan yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK edebiyat çalışmalarını sürdürmektedir.

Beşinci Sanat 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.