Yazar Elif Güler’in ikinci kitabı “Pembe Koltuk” raflarda yerini aldı

/ 15 Eylül 2022 / 366 views / yorumsuz
Yazar Elif Güler’in ikinci kitabı “Pembe Koltuk” raflarda yerini aldı

Yazarın Elif Güler’in ikinci kitabı “Pembe Koltuk” Flora Kitap güvencesiyle raflarda yerini aldı.

Pembe Koltuk hayallerimizin, umutlarımızın, değerlerimizin ve gönülden bağlı olduğumuz sevgilerin, bazen de eksikliğini derinden duyduğumuz sevgisizliğin bizi nerelere taşıyabileceğini anlatan öykülerden bir seçki.

Hikâyelerimin kimi hüzün kokulu, kimi ümit dolu. Bazısı maziye götürecek seni, bazısı da şu an yaşadıklarına, tanık olduklarına ayna tutacak belki. Ama hepsi insana dair, hepsinde bir sen gizli.

Bir karakter kaybolan yıllarının peşine düşecek, bir diğeri yitirdiği adamın sırrına erecek. Bir kahramanımın yolu biriyle kesişecek ve bakalım bu tesadüf gönül köprüsünü kuracak mı, yıkacak mı? Bir kahramanıma da yaşadığı bir talihsizlik sonucu bakalım nasıl bir dünyanın kapıları aralanacak? Bir tarafta kalpler birbirine dayanak, öte​ tarafta zulüm yağdıran bir sağanak olacak.

Ama her hikayede de iyilik kazanacak.

Benzer Konular
Mehmet Bahçeci’nin “İçimdeki Yangın” Romanı Okurlarıyla Buluştu
“Novelius Edebiyat” platformu editörlerinden Mehmet Bahçeci’nin İçimdeki Yangın isimli ilk romanı, şubat 2023’te Sapiens Yayınları etiketiyle yayımlandı. Merkezinde son derece nahif bir aşk öyküsünü barındıran İçimdeki Yangın, üç ana kısımdan ve..
Yunus Koşar’ın Kaleminden: “Dikkat Vefa İçerir”
Eğitimci şair ve yazar Yunus Koşar’ın yeni kitabı “Dikkat Vefa İçerir”, Mühür Kitaplığı tarafından yayımlandı. Editörlüğünü Mustafa Fırat’ın yaptığı anılan kitap, elektronik ortam üzerinden satışa sunuldu. “Dikkat Vefa İçerir”, bir..
Şair Cemil Yüksek’in 2. Şiir Kitabı Şiirseverlerle Buluştu.
Şair Cemil Yüksek’in “Dünyayı Sığdırırdın Avuçlarına” adlı ilk şiir kitabından sonra “Sesimi Kendim Duymam” adlı ikinci şiir kitabı raflarda yerini aldı. Tunga Yayınları etiketiyle çıkan kitapta Cemil Yüksek’in yine birbirinden..
Günümüzün Hayyam’ı Güngör Dinç’ten Yeni Kitap
Kendisini günümüzün Hayyam’ı olarak adlandıran Güngör Dinç’in, rubailerden oluşan yeni kitabı “Bade-nuş iki” okuruyla buluştu. 365 rubaiden oluşan ve Zinde Yayıncılık tarafından basıma hazırlanan kitabın kapak tasarımı Işıl Özmüş’e ait...
Tülay Tuncaboylu’nun Kaleminden “Eski İstanbul’da Bir Kız Çocuğu”
Tülay Tuncaboylu’nun kaleme aldığı “Eski İstanbul’da Bir Kız Çocuğu” adlı kitap Liman Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. Liman Yayınları etiketiyle 412 sayfalık otobiyografik roman türünde yayınlanan “Eski İstanbul’da Bir Kız..

Yorum yaz