YazŞa-Der Yazarları Antalya’da

Yazarlar ve Şairler Derneği yazarları İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Neslihan GÜLTEPE MADEN, Nezahat YENİÇERİ ve Yaprak ADIGÜZEL AYDIN Antalya’da okurları için kitaplarını imzalayacaklar. Yazarlar ve Şairler Derneği yazarları eğitimci yazar İnci..

YazŞa-Der Yazarları Antalya’da
Yayınlanma: Güncelleme: 300 views

Yazarlar ve Şairler Derneği yazarları İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Neslihan GÜLTEPE MADEN, Nezahat YENİÇERİ ve Yaprak ADIGÜZEL AYDIN Antalya’da okurları için kitaplarını imzalayacaklar.

Yazarlar ve Şairler Derneği yazarları eğitimci yazar İnci YILMAZ ŞİMŞEK, eğitimci yazar Neslihan GÜLTEPE MADEN, eğitimci yazar Nezahat YENİÇERİ ve YAZ-ŞADER Antalya Temsilcisi yazar Yaprak ADIGÜZEL AYDIN 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü Antalya’da okurları için kitaplarını imzalayacaklar.

‘Hükümsüz Kimlikler’, Ölümüne Aşk’, ‘Öğretmenler için Yaratıcı Yazarlık El Kitabı’, ‘Şen Yuva’, ‘Kayıtsız Kimlikler’, ‘Uzay’ın Kayıp Gezegeni’ ve ‘Bir Kedi ve Bir Adam’ adlı kitapların yazarı İnci YILMAZ ŞİMŞEK; ‘Ölüm mahkumları’, ‘Kırmızı Heybe’ ve ‘Sakarya Kıyılarında Aşk’ adlı kitabın yazarı Neslihan GÜLTEPE MADEN; ‘Ben Olmayı Seçtim’, ‘Umutlarım Hep Var’, ‘Çocuğun Sevgi Dili’ ve ‘Çocuğun Sevgi Dilinde Şiirler ve Öyküler’ adlı kitapların yazarı Nezahat YENİÇERİ; ‘Kasırga Aşkı’ adlı kitabın yazarı Yaprak ADIGÜZEL AYDIN kitaplarını imzalamak için 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü 14.00-18.00 saatleri arasında okurları ile buluşacak. Antalya Kepez’de bulunan Atlas Kırtasiye Kitap Kefe’de gerçekleşecek imza günü için YAZŞA-DER (Yazarlar ve Şairler Derneği) öncülüğünde bir araya gelen yazarlar Antalya halkı ile buluşmanın heyecanını yaşadıklarını dile getirdiler.

Atlas Kırtasiye ve Kitap Kafe’nin kurucusu Erhan DERELİ konu ile ilgili şöyle konuştu. “Atlas Kırtasiye ve Kitap Kafe’yi 2020 yılında açtım. Çocuklara gençlere çok yönlü hizmet vermeyi kendime amaç edindim. Şimdi iş yerimizde müzik eğitimi de veriliyor. Kurduğum mekanı özel müzik derslerinin verildiği; enstrümanların, kitapların iç içe olduğu bir mekana dönüştürmekten mutluluk duyuyorum. Atlas Kırtasiye ve Kitap Kafe’de ilk kez imza günü düzenleyeceğimiz için de oldukça heyecanlıyım. Edebiyata ve sanata her zaman destek olmayı kendine hedef edinen biri olarak kıymetli yazarlarımızı dört gözle beklediğimi ifade edebilirim. ”
Antalya Kepez’de bulunan Atlas Kırtasiye Kitap Kefe’de 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü 14.00-18.00 saatlerinde düzenlenecek erkinlik için konuşan YAZŞADER kurucusu ve başkanı yazar Cemal DURMAZ “Genel merkezi İzmir de olan derneğimiz 18 Ocak 2022 tarihinde kuruldu. Kurulduğu günden beri yazar ve şairlere destek olmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Gerek ülkenin dört bir yanında bulunan Ulusal ve uluslararası fuarlara katılım sağlayarak bünyesindeki yazar ve sairleri okuyucuları ile buluşturmakta gerekse yayıncılık faaliyeti yaparak yazar ve şair dostu telif ve basım fiyatları ile hem üyelerine hem de yayıncılık anlamında arayışta bulunan yazar sairlere kitap basım desteğinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sosyal medyada ve basında üyelerine reklam ve tanıtım hizmetleri sunmaktadır. Fuarlara katılım gösteremeyen yazarlarımız ve şairlerimiz için lokal imza günleri ve söyleşiler düzenlemektedir. İzmir, Istanbul, Adana, Edirne, Kırklareli’nin ardından Antalya’da yazarlarımızı ve şairlerimizi okuyucularla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Dernek üyelerimiz İnci YILMAZ ŞİMŞEK, Neslihan GÜLTEPE MADEN, Nezahat YENİÇERİ ve Yaprak ADIGÜZEL AYDIN’a başarılar diler; imza gününe vesile olan Atlas Kırtasiye ve Kitap Kafe’ye teşekkürlerimi sunarım.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.