Yakup Yaşar’ın Sunuculuğunu Üstlendiği “HIMMM SHOW” İzleyiciyle Buluşuyor.

Akademisyen/Yazar Yakup Yaşar’ın sunuculuğunu üstlendiği “Hımmm Show” 3 Aralık Cumartesi günü izleyicisiyle buluşuyor. Akademisyen/Yazar Yakup Yaşar sunuculuğunda gerçekleşecek Doğaçlama güldürü “HIMMM SHOW” 3 Aralık Cumartesi saat: 19:30’da Karaman Piri Reis..

Yakup Yaşar’ın Sunuculuğunu Üstlendiği “HIMMM SHOW” İzleyiciyle Buluşuyor.
Yayınlanma: Güncelleme: 333 views

Akademisyen/Yazar Yakup Yaşar’ın sunuculuğunu üstlendiği “Hımmm Show” 3 Aralık Cumartesi günü izleyicisiyle buluşuyor.

Akademisyen/Yazar Yakup Yaşar sunuculuğunda gerçekleşecek Doğaçlama güldürü “HIMMM SHOW” 3 Aralık Cumartesi saat: 19:30’da Karaman Piri Reis Kültür Merkezinde izleyicisiyle buluşuyor.

Hayatın içinden gülünç olaylara ironik dille değinen doğaçlama güldürü türündeki HIMMM SHOW’da izleyiciler keyifli anlar yaşamakla kalmayacak aynı zamanda duygu yüklü sahnelere de tanıklık edecektir.

Sunuculuğunu Yakup Yaşar’ın üstlendiği programda mini tiyatro ve doğaçlama gösteriler de yer almaktadır.

İzleyiciler de interaktif biçimde gösterilere katkı sunacak ve başlarından geçen ilginç olayların sahnede doğaçlama biçimde sahnelenmesiyle keyifli anlar yaşayacaklardır.

Tamamen eğlenmeyi ve eğlendirmeyi önceleyen programa gülmeyi ve güldürmeyi seven herkes davetlidir.

Detaylı bilgi için: 0538 036 33 16 – 0530 306 14 37

Yakup Yaşar Kimdir?

İlköğretim eğitimini İzmir Aliağa Fatih İlköğretim Okulunda okul ikinciliği ile tamamlayan yazar, lise öğrenimini Aliağa Süper Lisesinde birincilikle bitirdi.

Lisans diplomasını Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde başarılı bir derece ile elde etti. 2010 yılında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne Araştırma görevlisi olarak atandı. 2011-2017 yılları arasında Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde Bütünleşik Doktora öğrenimi gördü.

2017 yılında Doktora unvanı alan Yaşar 2019 yılından bu yana Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.