Şiir Dinletisine Davet

/ 6 Mayıs 2023 / 103 views / 1 Yorum
Şiir Dinletisine Davet

“Şiir, insanlara bütün hayatı boyunca eşlik eden bir felsefedir.” der, A. Tarkovski. Sizleri şiirin güzelliğinde buluşmaya davet ediyoruz. 21 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek olan ve birbirinden kıymetli şairlerin yer alacağı bu özel günde tüm şiir severler davetlidir.

21 Mayıs 2023 Pazar günü İstanbul Avcılar ilçesinde gerçekleşen olan şiir dinletisi etkinliği programı şu şekildedir:

Sunum Yönetmenliğini Erdal Çakıcıoğlu’nun üstlendiği etkinlikte müzikleriyle Aziz Duran ve Onur Aras katkı sağlayacaktır.

Etkinlikte yer alacak şairlerimiz ise; Gülten Doğruyol İncesu, Emrullah Alp, Enver Karahan, Şenel Gökçe, Bayram Çapkurt, Metin Kaya, Mazlum Çetinkaya, Olcay Kasımoğlu, Tahir Şilkan, Mehmet Barış, Kenan Uğur, Arif Tuncer Avcı, Ata Yiğiz, ve Uğur Akbulak olacaktır.

21 Mayıs 2023 Pazar günü saat 16.00’da başlayacak olan etkinliğin adresi ise şu şekildedir: Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi üst katı, Teras Cafe – Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:2 Avcılar/İstanbul

Sunum Yönetmeni:
Erdal Çakıcıoğlu

Müzik:
Aziz Duran
Onur Aras

Şiir:

Gülten Doğruyol İncesu
Emrullah Alp
Enver Karahan
Şenel Gökçe
Bayram Çapkurt
Metin Kaya
Mazlum Çetinkaya
Olcay Kasımoğlu
Tahir Şilkan
Mehmet Barış
Kenan Uğur
Arif Tuncer Avcı
Ata Yiğiz
Uğur Akbulak

Tarih: 21 Mayıs 2023 Pazar
Saat: 16.00 – 18.00

Yer: Zübeyde Hanım Evlendirme Dairesi üst katı, Teras Cafe
Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:2 Avcılar/İstanbul

Beşinci Sanat 

Benzer Konular
Pamuk Eller Kitaplıklara!
Şair ve yazar Gülten Doğruyol İncesu “PAMUK ELLER KİTAPLIKLARA” sloganıyla kütüphane kuruyor. “İnşa edilen bir kütüphane, yaratılan bir hayattır” der, Carlos Maria Dominguez. Şair ve yazar Gülten Doğruyol İncesu’nun büyük..
Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” adlı şiiri VIII. Meksika Uluslararası Şiir Festivalinde
Şair Gülten Doğruyol İncesu’nun Seslendim Uyuyordu Dünya kitabında yer alan “Durmadan” adlı şiiri, 29, 30, 31 Mayıs ve 1, 2 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenen VIII. Meksika Uluslararası Şiir Festivalinde seslendirildi...
1. Çayyolu Kitap Şenliği Başlıyor.
10-11 Haziran 2023 tarihinde Çayyolu Mesa Plaza’da edebiyat, kültür, sanat adına bir okuryazar buluşması gerçekleştirilecektir. Bu edebiyat etkinliğine Ankara’dan ve Çayyolu’ndan çok sayıda yayınevi, dergi, dernek, sivil toplum örgütü katılacaktır...
İkinci Şiir Kitabını Çıkaran Cemil Yüksek’in İmza Gününe Davet
Tüm Emekliler Sendikası Gebze Şube Başkanı, eğitimci-yazar Cemil Yüksek’in 2. Şiir Kitabı için İmza ve söyleşi günü düzenleniyor. ‘’Sesimi Kendim Duymam” isimli 2. Şiir kitabını yayınlayan Tüm Emekliler Sendikası Gebze..
“Yaşamaya Dair” Fişekhane Ana Sahne’de
Nazım Hikmet’in ölümünün 60. Yıldönümü için Genco Erkal’ın uyarlayıp yönettiği “Yaşamaya Dair” Fişekhane Ana Sahne’de sizlerle buluşuyor. Yaşamaya Dair 08 Haziran Perşembe, 20:30 Süre: Tek Perde, 90 dk. Yazan: Nazım Hikmet Ran..

Yorum yaz

Şiir Dinletisine Davet (1 Yorum)

  1. Çokk tebrikler Tüm katılımcıları kutluyorum gönülden Sizinle olmayı çok isterdim Sevgimle Selamlar