Sedat Sezgin’den yeni bir deneme kitabı: “Emma Beni De Davet Etti”

Sedat Sezgin’in kaleme aldığı “Emma Beni De Davet Etti” adlı deneme kitabı Ange Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. Demokrat Haber, Oggito, Edebiyat Haber, Edebiyat Burada, Artı Gerçek, Beşinci Sanat, K24..

Sedat Sezgin’den yeni bir deneme kitabı: “Emma Beni De Davet Etti”
Yayınlanma: Güncelleme: 489 views

Sedat Sezgin’in kaleme aldığı “Emma Beni De Davet Etti” adlı deneme kitabı Ange Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Demokrat Haber, Oggito, Edebiyat Haber, Edebiyat Burada, Artı Gerçek, Beşinci Sanat, K24 ve başka platformlarda edebiyat ve sinema gibi türlerle ilgili yaptığı/yazdığı yorumlarla/yazılarıyla adına sıkça rastladığımız yazar Sedat Sezgin’in Ange Yayınları etiketiyle “Emma Beni De Davet Etti” adlı deneme kitabı bu hafta itibariyle raflardaki yerini aldı..

Tanıtım Bülteninden:

Belki de tüm kötülüklerin kaynağı sadece kendi önündekini görmektendir, bu da mağaranın içine sızan ışığın peşinden gideni daha zorlu bir yere taşır: Zincirlerinden kurtulmaktan korkan çoğunluğun hiddetinin/şiddetinin önüne koyarak. Yazar Sedat Sezgin’nin yazılarında zincirlerinden kurtulmaya çalışan bir bilincin çabasına tanık olacaksınız.

Sedat Sezgin kimdir?

1981 Batman doğumlu. Çocukluğunu köyde geçirdi. Lisans eğitimini sağlık alanında tamamladı. Yazın yaşamına öyküyle başladı. Sözcükler, Lacivert, Sincan İstasyonu, Şehir, Ekin Sanat gibi dergilerde öyküleri yayımlandı. Ayrıca Demokrat Haber, Oggito, Edebiyat Haber, Artı Gerçek, K24 ve başka platformlarda yaptığı okumalar ve çeşitli filmler üzerine yazılar yazdı. Yayımlanmış roman, öykü ve deneme kitapları var.

[button url=”https://www.angeyayinlari.com/kitap/emma-beni-de-davet-etti/” target=”true” text=”Ange Yayınları ” class=”yesil” size=”none”]

 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.