Sedat Sezgin’den yeni bir deneme kitabı: “Emma Beni De Davet Etti”

/ 27 Ocak 2023 / 172 views / yorumsuz
Sedat Sezgin’den yeni bir deneme kitabı: “Emma Beni De Davet Etti”

Sedat Sezgin’in kaleme aldığı “Emma Beni De Davet Etti” adlı deneme kitabı Ange Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı.

Demokrat Haber, Oggito, Edebiyat Haber, Edebiyat Burada, Artı Gerçek, Beşinci Sanat, K24 ve başka platformlarda edebiyat ve sinema gibi türlerle ilgili yaptığı/yazdığı yorumlarla/yazılarıyla adına sıkça rastladığımız yazar Sedat Sezgin’in Ange Yayınları etiketiyle “Emma Beni De Davet Etti” adlı deneme kitabı bu hafta itibariyle raflardaki yerini aldı..

Tanıtım Bülteninden:

Belki de tüm kötülüklerin kaynağı sadece kendi önündekini görmektendir, bu da mağaranın içine sızan ışığın peşinden gideni daha zorlu bir yere taşır: Zincirlerinden kurtulmaktan korkan çoğunluğun hiddetinin/şiddetinin önüne koyarak. Yazar Sedat Sezgin’nin yazılarında zincirlerinden kurtulmaya çalışan bir bilincin çabasına tanık olacaksınız.

Sedat Sezgin kimdir?

1981 Batman doğumlu. Çocukluğunu köyde geçirdi. Lisans eğitimini sağlık alanında tamamladı. Yazın yaşamına öyküyle başladı. Sözcükler, Lacivert, Sincan İstasyonu, Şehir, Ekin Sanat gibi dergilerde öyküleri yayımlandı. Ayrıca Demokrat Haber, Oggito, Edebiyat Haber, Artı Gerçek, K24 ve başka platformlarda yaptığı okumalar ve çeşitli filmler üzerine yazılar yazdı. Yayımlanmış roman, öykü ve deneme kitapları var.

Ange Yayınları

 

Benzer Konular
Günümüzün Hayyam’ı Güngör Dinç’ten Yeni Kitap
Kendisini günümüzün Hayyam’ı olarak adlandıran Güngör Dinç’in, rubailerden oluşan yeni kitabı “Bade-nuş iki” okuruyla buluştu. 365 rubaiden oluşan ve Zinde Yayıncılık tarafından basıma hazırlanan kitabın kapak tasarımı Işıl Özmüş’e ait...
Tülay Tuncaboylu’nun Kaleminden “Eski İstanbul’da Bir Kız Çocuğu”
Tülay Tuncaboylu’nun kaleme aldığı “Eski İstanbul’da Bir Kız Çocuğu” adlı kitap Liman Yayınları etiketiyle raflarda yerini aldı. Liman Yayınları etiketiyle 412 sayfalık otobiyografik roman türünde yayınlanan “Eski İstanbul’da Bir Kız..
Ödüllü Yazar Betül Fırat’tan 7. Kitap
Fırat’tan Okurlarına 7. Kitap Müjdesi Yazar ve Şair Betül Fırat okuyucularının karşısına öykü kitabıyla çıktı. Ödüllü yazar ve şair Betül FIRAT okurları için yeni bir kitaba daha imza attı. Öykü..
Bayram Sarı’nın Kaleminden “Bukowski’nin Oğlu”
Yazar Bayram Sarı’nın yeni kitabı “Bukowski’ nin Oğlu” Edebiyatist Yayınevi güvencesiyle raflarda yerini aldı. İçinde öykülerin yer aldığı kitap 80 sayfadan oluşuyor. Sistemin olumlu dediğini olumsuzlayan bir dil düşüncelerimi, duygularımı,..
Emrecan Doğan’ın “Karanfilim Desteden” Adlı Öykü Kitabı Raflarda Yerini Aldı.
Emrecan Doğan’ın “Karanfilim Desteden” adlı öykü kitabı okuyucuyla buluştu. İçerisinde 8 öykünün yer aldığı kitap “Dizelerin Öyküsü” alt başlığıyla sunuldu. Dizelerin Öyküsü alt başlığı fazlasıyla açık sözlü olarak kitabin içeriğini..

Yorum yaz