Pandabiyat Dergi İlk Sayısı Çıktı

Pandabiyat’ın ilk sayısı, çift kapak tasarımıyla ve PND Kitap etiketiyle yayımlandı. 4 Ocak 2021 tarihinde Pandabiyat web sitesi olarak çıktığımız edebî yolculuğumuza 4 Ocak 2023 tarihinden itibaren yayınevimiz PND Kitap’ı..

Pandabiyat Dergi İlk Sayısı Çıktı
Yayınlanma: Güncelleme: 298 views

Pandabiyat’ın ilk sayısı, çift kapak tasarımıyla ve PND Kitap etiketiyle yayımlandı.

4 Ocak 2021 tarihinde Pandabiyat web sitesi olarak çıktığımız edebî yolculuğumuza 4 Ocak 2023 tarihinden itibaren yayınevimiz PND Kitap’ı da yanımıza alarak devam ediyoruz. Şimdi sıra Pandabiyat’ı basılı dergi olarak sizlerle buluşturmaya geldi.

Kurucumuz Emre Albayrak’ın editörlüğünde ve Sena Mavi’nin çift kapak tasarımıyla yayına hazırlanan Pandabiyat 01’in kapak yazarı: H. P. Lovecraft.

Pandabiyat’ın ilk sayısında yer alan yazarlar: H. P. Lovecraft, Melisa Parlak, Merve Kame, Barış Erdoğan, Ebru Yalçın, Hüseyin Karagöz, Uğur Ünen, Feride Serin, Gülsade Soykök, Ufuk Sezer, Nezir Suyugül, Ediz Servan Erdinç, Cansu Kemiksiz, Hediye Gasımova Nar, Zeki Bakıtkal ve Emre Albayrak.

Gökçen Ekinci (Ulthar’ın Kedileri-Öykü) ve Deniz Yılmaz (Gün Batımı-Şiir), Lovecraft çevirileriyle Pandabiyat’a değer kattı.

Keyifli okumalar dileriz.

Derginin ikinci sayısı için yazılarınızı, özgeçmişinizle beraber 23 Haziran tarihine kadar pandabiyatdergi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Pandabiyat 01, şimdi kitapyurdu.com’da satışta!
Kitapyurdu.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.