“nanoist” in Üçüncü Sayısı Çıktı

Haber: Ahmet Zeki Yeşil

“nanoist” in Üçüncü Sayısı Çıktı
Yayınlanma: Güncelleme: 694 views

Genel yayın yönetmenliğini Şair/Yazar ve Felsefeci Umut Yaşar Abat’ın yaptığı, üç aylık edebiyat ve felsefe dergisi “nanoist” in yeni sayısı (Temmuz-Ağustos-Eylül 2024) çıktı. Felsefenin şiir ve edebiyatla buluştuğu “nanoist” Ankara merkezli bir dergi. Editör’den başlıklı bölümünde özetle, “1. sayının nanoist şiir manifestosu, 2. sayının nanoist felsefe manifestosu ve 3. sayının nanoist sanat manifestosu yayımlanarak üçlemeyi tamamladığı” ifade edildi.

“nanoist” in üçüncü sayısına öykü/şiir ve yazılarıyla Umut Yaşar Abat, Tuğrul Keskin, Aytekin Karaçoban, Prof. Sara Çelik, Metin Turan, Haydar Ünal, Ahmet Özbek, Yusuf Ferhat, Özgen Seçkin, Ahmet Zeki Yeşil, Atilla Er, Dursun Ayan, Elif Burcu Özkan, Prof. Harun Tepe, Ali Rıza Kars, Faik Güçlü, Ferziye Küçük, Sadık Yaşar, Adil Yılmaz, Özlem Tezcan Dertsiz, Özkan Mert, Ülkü Babacan, Nurbanu Kablan, Neval Savak, Bülent Kenan Kovcatürk, Tahir Musa Ceylan, Kemal Bayrakcı, Volkan Hacıoğlu, Aydanur Saraç, Rabia Deveci, Ersan Kaan Erçelik, Dilek Bayram ve Mehmet Çevik katkıda bulundu.

“nanoist”in iletişim adresi “nanoistdergisi@gmail.com” olup, İstanbul’da Mephisto Kitapevinin Kadıköy ve Beyoğlu şubelerinin yanı sıra, Ankara’da Turhan Kitabevi, İzmir’de Yakın ve Pan Kitabevi, Eskişehir’de Adımlar Kitabevi ve Mersin’de Sokak Kafe Kitap’tan temin edilebilir.

Haber: Ahmet Zeki Yeşil

Ahmet Zeki Yeşil’in yazıları için tıklayınız…

YORUMLAR (3)

YORUM YAZ

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.