Melda Vatancı’ın Kaleminden “İnsanlık Krizi” Raflarda Yerini Aldı.

Yeni Kitap

Melda Vatancı’ın Kaleminden “İnsanlık Krizi” Raflarda Yerini Aldı.
Yayınlanma: Güncelleme: 95 views

Yazar Melda Vatancı’nın 3. kitabı “İnsanlık Krizi” Edebiyatist güvencesiyle raflarda yerini aldı. Hikaye türündeki kitap 64 sayfadan oluşmaktadır.

Tanıtım Bülteninden

“Efendim bu köyü araştırdım ve anket yaptırdım. Şehirlerin yeniden inşa edilmesini halkın yüzde yetmiş beşi reddediyor. Bu gerçeği değiştirmek için medya kanallarında ve gazetelerde onları ikna edecek reklamlar ve algı başlatmalıyız.”

“Biliyorsun ki otokrasiyle yönetiliyorlar. Devrim midir nedir? Öyle bir şey yapmışlar ama bak, bunların hepsi palavra! Aç kaldıklarında ben devrimi o zaman görürüm. Ayrıca nerede kaldı fikir özgürlüğü? Ehh! Dünya yalanlarla dönüyor Thomas. Biz de yalanlarımızı söyleyeceğiz. Tek fark şu; Dünya’yı benim yalanlarım yönet-sin başkasınınki değil!”

“Harikasınız Başkanım. Siz dünya imparatorusunuz. Tıpkı bir yılan gibi sessizce avınızın zayıf anını bekliyorsunuz ve ısırıp zehirledikten sonra kurbanınızı yutuyorsunuz.”

“Thomas, belli ki çok yılan belgeseli izlemişsin. Unutmadan şu Bilgelik Köyü’ne git ve bana bilgi topla bakalım dertleri neymiş.”

Kitabı satın almak için Kitapyurdu.com

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.