Melda Vatancı’dan Çocuklara Armağan “Küçük Dinozor”

Melda Vatancı’nın kaleme aldığı “Küçük Dinozor” adlı hikaye kitabı raflarda yerini aldı. Öğretici ve bilgilendirici bir eser niteliğinde olan kitap, çocuk edebiyatı kategorisinde yerini aldı. Aile çocuklar için belirleyici bir..

Melda Vatancı’dan Çocuklara Armağan “Küçük Dinozor”
Yayınlanma: Güncelleme: 327 views

Melda Vatancı’nın kaleme aldığı “Küçük Dinozor” adlı hikaye kitabı raflarda yerini aldı. Öğretici ve bilgilendirici bir eser niteliğinde olan kitap, çocuk edebiyatı kategorisinde yerini aldı.

Aile çocuklar için belirleyici bir özelliktir. Çocuklarımız ilk önce aileleriyle öğrenirler, yeteneklerini keşfederler, gerçek hayatı ilk önce ailelerinden başlarlar.

Sevimli küçük dinozor harika bir güne uyandıktan sonra oyun oynamak için doğruca arkadaşlarının yanına koştu. Fakat işler çok da yolunda gitmedi. Oyun oynarken birden aklına bir soru geldi küçük dinozor ailesini arıyordu. Çok sorunla karşılaşan küçük dinozor, arkadaşlarının da yardımıyla kendi becerilerini keşfedecek. Günün sonunda daha mutlu bir küçük dinozor olarak çıkacak karşımıza.

Bu eğlenceli macera ailenin önemini vurguluyor, çocukların özgüven kazanmalarını, yeteneklerini Keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Melda Vatancı Kimdir?

1993 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Adnan Menderes Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Mezuniyetten sonra İngiltere’deki London School of Commerce okulunda dil eğitimi aldı. Bu ülkede 3 yıl yaşadıktan sonra Türkiye ‘ye döndü. İlk kitabı olan “Renksiz Dünya Hikayesi” adlı kitabını çıkarttı. Daha sonra 2. Kitabı olan “Yanıltıcı Kurgular” kitabını çıkarttı. Çocuk edebiyatıyla ilgilenmeye başladıktan sonra “Küçük Dinozor” ve “Şekillerin Dansı” kitaplarını yazdı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.