Melda Vatancı’dan Çocuklara Armağan “Küçük Dinozor”

/ 21 Ekim 2022 / 201 views / yorumsuz
Melda Vatancı’dan Çocuklara Armağan “Küçük Dinozor”

Melda Vatancı’nın kaleme aldığı “Küçük Dinozor” adlı hikaye kitabı raflarda yerini aldı. Öğretici ve bilgilendirici bir eser niteliğinde olan kitap, çocuk edebiyatı kategorisinde yerini aldı.

Aile çocuklar için belirleyici bir özelliktir. Çocuklarımız ilk önce aileleriyle öğrenirler, yeteneklerini keşfederler, gerçek hayatı ilk önce ailelerinden başlarlar.

Sevimli küçük dinozor harika bir güne uyandıktan sonra oyun oynamak için doğruca arkadaşlarının yanına koştu. Fakat işler çok da yolunda gitmedi. Oyun oynarken birden aklına bir soru geldi küçük dinozor ailesini arıyordu. Çok sorunla karşılaşan küçük dinozor, arkadaşlarının da yardımıyla kendi becerilerini keşfedecek. Günün sonunda daha mutlu bir küçük dinozor olarak çıkacak karşımıza.

Bu eğlenceli macera ailenin önemini vurguluyor, çocukların özgüven kazanmalarını, yeteneklerini Keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Melda Vatancı Kimdir?

1993 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Adnan Menderes Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Mezuniyetten sonra İngiltere’deki London School of Commerce okulunda dil eğitimi aldı. Bu ülkede 3 yıl yaşadıktan sonra Türkiye ‘ye döndü. İlk kitabı olan “Renksiz Dünya Hikayesi” adlı kitabını çıkarttı. Daha sonra 2. Kitabı olan “Yanıltıcı Kurgular” kitabını çıkarttı. Çocuk edebiyatıyla ilgilenmeye başladıktan sonra “Küçük Dinozor” ve “Şekillerin Dansı” kitaplarını yazdı.

Benzer Konular
Muzaffer Oruçoğlu’ndan Yeni Kitap “Zilli’nin Günlükleri”
“Tohum” ve “Grizu” gibi başyapıt kitaplarıyla tanıdığımız 68 Kuşağı önderlerinden yazar, şair, besteci ve ressam Muzaffer Oruçoğlu’nun son kitabı “Zilli’nin Günlükleri” Sancı Yayınları’ndan çıktı. Şimdiye kadar toplam altı ülkede 40’tan..
Kitap: “Konut İçi Deprem Risklerini Azaltmaya Yönelik Tasarım Rehberi”
Doç.Dr. S. Banu Garip, Prof.Dr. Ervin Garip ve Dr. Öğr. Üyesi Orkan Güzelci’nin ortaklaşa kaleme aldığı “Konut İçi Deprem Risklerini Azaltmaya Yönelik Tasarım Rehberi”, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Yayınevi’nden çıktı...
Hestiakitap Yayınevi’nden “Edebiyat Antolojisi” Projesi Başladı.
Hestiakitap Yayınevi şair ve yazarların eserlerini kitaplaştırıp, “Edebiyat Antolojisi” projesi yaparak yazar ve şairlerin eserlerini tek kitapta toplama fırsatı sunuyor. Proje, şiir ve öykü olarak iki ayrı kategoride yayınlanacaktır. Hem..
Cumhuriyetin 100. yılını edebiyatla kutlayan kitap raflardaki yerini aldı
Betül Fırat ve İnci Yılmaz Şimşek tarafından derlenen “Cumhuriyetin 100. Yılında İz Bırakan Kalemler” Edebiyat Antolojisi adlı kitap Gülnar Yayınları etiketi ile raflardaki yerini aldı. Betül Fırat ve İnci Yılmaz..
Şerif Ali Dönmez’in Kaleminden “Sevdamız Bir Çiçekti” Raflarda
Şair Şerif Ali Dönmez’in kaleme aldığı “Sevdamız Bir Çiçekti” adlı şiir kitabı raflarda yerini aldı. Tanıtım Bülteninden: Bir gün olur da Aklına düşersem Başını kaldır ve gökyüzüne bak Ve gözlerin..

Yorum yaz