Kübra Sultan Bozkurt’un Kaleminden “Kalbimin Sesi” Raflarda

Genç yazarlardan Kübra Sultan Bozkurt’un Kaleme aldığı “Kalbimin Sesi” isimli kitap dionysosyayingroup güvencesiyle raflarda yerini aldı. Tanıtım Bülteninden Onu ilk gördüğümde anlamıştım sanki. Gözleri yorgundu. Kendi ise çaresizlik içinde boğuluyor..

Kübra Sultan Bozkurt’un Kaleminden “Kalbimin Sesi” Raflarda
Yayınlanma: Güncelleme: 293 views

Genç yazarlardan Kübra Sultan Bozkurt’un Kaleme aldığı “Kalbimin Sesi” isimli kitap dionysosyayingroup güvencesiyle raflarda yerini aldı.

Tanıtım Bülteninden

Onu ilk gördüğümde anlamıştım sanki. Gözleri yorgundu. Kendi ise çaresizlik içinde boğuluyor gibiydi. Kalbimin sesini duyuyordum. Beni ona doğru götürüyordu. Peki ya aklım o ne diyordu?

Psikolog bir kadın Didem. Burak ise acı çeken bir adam. Kalbi ile aklı arasında kalmış bir kadın kalbinin sesini mi dinleyecekti? Kendini ve onu sayfaları okunmamış bir kitap gibi görüyordu. Merakla bekliyor gibiydi o kitabı okumak için. Peki ya Burak? O bu kitabı okumak istiyor muydu? Bu ikilemlerin arasında boğulurken hiç beklemediği bir anda aldığı bir haberle kapattı o kitabı.

Ama hala kalbinin sesini duyuyordu. Kalbi o kitabı kapatabilmiş miydi?

Kitabı Temin etmek için tıklayınız…

KALBİMİN SESİ / KÜBRA SULTAN BOZKURT

Kübra Sultan Bozkurt Kimdir?

13 Eylül 2002 tarihinde İstanbul Kartal da dünyaya gelmiştir. 2005- 2009 yılları arasında babasının işi sebebiyle ailesiyle birlikte Muş’ta yaşamıştır. 2009 yılından sonra da ailesiyle birlikte Nevşehir’e gelmiştir. İlkokulun bir kısmını ve lise eğitimini Nevşehir’de tamamlamıştır.

2021 yılında Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini kazanmıştır şu anda da orada öğrenim görmektedir .
Uzun süredir yazı yazmakta olan yazarın şiir deneme gibi bir çok türde yazıları da bulunmaktadır.

Duygularını ve düşüncelerini yazarak daha iyi ifade ettiğini fark ettiği dönemde ve yazının ona çok iyi geldiğini düşündüğü zamanlarda yazmaya başlamıştır ve bu donemde “Kalbimin Sesi’ isimli kitabını çıkarmıştır.

İlk kitabı Kalbimin Sesi 2023 yılında satışa çıkmıştır .
Derleme kitap olan şiir treni projesinde yer almıştır.
Yazının onun için büyük bir anlam ifade ettiğini ve yolun başında olduğunu düşünen yazar yeni projeleri için çalışmalara devam etmektedir.

Beşinci Sanat

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.