Darağacı Sanat 2022 Güz Sayısı Raflarda

Darağacı Sanat’ın 2022 Güz Sayısı okurlarıyla buluştu. Edebiyat kökenli sanat dergisi Darağacı Sanat yeni sayısıyla Güz’ü karşılarken okuyucuya birbirinden renkli içerikler sunuyor. Kıymetli kalemlerin şiir, öykü ve denemelerine, “Şiirde Felsefe”..

Darağacı Sanat 2022 Güz Sayısı Raflarda
Yayınlanma: Güncelleme: 391 views

Darağacı Sanat’ın 2022 Güz Sayısı okurlarıyla buluştu. Edebiyat kökenli sanat dergisi Darağacı Sanat yeni sayısıyla Güz’ü karşılarken okuyucuya birbirinden renkli içerikler sunuyor.

Kıymetli kalemlerin şiir, öykü ve denemelerine, “Şiirde Felsefe” konulu dosya eşlik ediyor.

Edebiyat dünyasının meraklı tutkunlarına keyifli köşeler hazırlayan Darağacı Sanat, güçlü çizerlerin resimlerine de sayfalarını açıyor. Sahaf Söyleşileri köşesinde ise Ali Kandaz sahaf kültürü hakkında merak edilenleri yanıtlıyor.

Editörden

Güz’ün ayak sesleri köklerimizi örttüğünde, göğe değen dallarımız alkış tutuyordu sararmış rüzgâra. İlkyaz’da filizlendik, Yaz’da çiçek açtık. Güz’de içine kapansa da hislerimiz; biz yerimizi sevdik, yolumuzu bulduk. Ne gelip geçen bir rüzgârdık ne de rüzgâra göre yön değiştiren aylak bir yelkenli. Akranlarımız kaçışırken biz fırtınalara direnerek güçlendik.

Şirazesi kaymış kitabın kağıttan uçakları dört dönerken çevremizde, kimi yere çakıldı kiminden haber yok. Üzerine titreyen rüzgârın açamadığı bir kitap ise, Darağacı Sanat’ın dallarında hayat buldu. Darağacı Sanat, söyleyecek sözü olan ama tek renk balonlardan ayrıldığı için söyleyecek yer bulamayan hislerin sanatla arasında köprü kurdu. Yolumuz uzun, öyle ki sonu yok ve eşiğinde yenilik var. Bu yoldan dönenler tekrara düştü.
Bu sayı, sanatın uzattığı eli tutan ve yeniye yol yapan kalemlerin Güz’e selamı…

Darağacı Sanat sipariş için tıklayınız.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.