“Cumba Fanzin” 40. Sayısı çıktı.

/ 5 Mart 2023 / 140 views / yorumsuz
“Cumba Fanzin” 40. Sayısı çıktı.

“Sanat Varsa, Hayat Vardır!” anlayışı, bağımsız ve özgür yayıncılık ilkesiyle yayınlanan Cumba Fanzin’in 40. sayısı  çıktı.

Tanıtım Metni:

Editörlerimizden Salim Nuri Cengiz’in hazırladığı “Nilgün Marmara” dosyası, Genel Yayın Yönetmenimiz Deniz Ayfer Tüzün’ün hazırladığı “Kitaplığımızdan” köşesindeki kitap tanıtımları ve yazarımız Tuba Kır’ın kaleminden çıkan “Knur Hamsun / Açlık” inceleme yazısının yanında, öyküler ve şiirlerle yine dopdolu olarak okurlarına ulaşmaya başlayan yeni sayımızla birlikte, beşinci yılımızı da geride bırakmış olduk.

Cumba Fanzin; tarafsız, bağımsız ve özgür yayın anlayışı ve ilkesiyle iki aylık matbu yayın olarak yoluna devam ediyor.

Şiir, öykü, deneme türünde yazılarınızı ve kitap tanıtım taleplerinizi cumbafanzin@gmail.com E-Posta adresimize gönderebilir ve fanzinimizi Cumba Kültür Sanat Platformu’ndan temin edebilirsiniz.

Her zaman dediğimiz gibi; “Sanat Varsa, Hayat Vardır!”

Keyifli okumalar dileklerimizle.

 

Benzer Konular
Kar ve Kış Ülkesi / Ertekin Oruçoğlu
  Kars Öyle güzel ölürüm artık Beyaz uykusuz uzakta Kars çocuklarında Kars’ı Ölüleri yağan karda Donmuş gözlerimin arası Sen küçüğüm sımsıcak Ne derler ona- bu kızakta Boyuna türküler yakıyorsun ya..
Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” Şiiri, Our Poetry Archive’de Ayın Şiiri Seçildi.
Uluslararası bir kuruluş olan Our Poetry Archive’de Şair Gülten Doğruyol İncesu’nun “Durmadan” adlı şiiri ayın şiiri seçildi. “Seslendim Uyuyordu Dünya” , “Ilgıt” , “Yürek Kuyusu”, “Merhaba Mavi” adlı şiir, “Mendil”..
“Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur” 10 Mart’ta Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu’nda!
Bahtiyar Engin’in eşsiz performansıyla Hakikat Ateşi “Hallaç-ı Mansur” 10 Mart’ta CKM A salonunda. Hakikat Ateşi Hallac-ı Mansur Oyun Özeti Yer Abbasi Devleti’nin başkenti Bağdat. Saçı sakalı ağarmış, kıyafetleri parçalanmış, kan..
Ulusal Fotoğraf Yarışması “Memleketimden İnsan Manzaraları”
Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı, evrensel şair Nazım Hikmet’in “Memleketimden İnsan Manzaraları” eserinden hareketle bir fotoğraf yarışması düzenliyor. Doğumunun 121. yılında, büyük ustanın başyapıtı “Memleketimden İnsan Manzaraları”, edebî zenginliği,..
Fikir Sanat ve Edebiyat Dergisi ”ZİL” Okurlarıyla Buluştu.
Fikir Sanat Ve Edebiyat Dergisi Zil’in 29. sayısı okurlarıyla buluştu. 5 yıldan beri okurlarına hizmet veren Zil dergisi, yine zengin içeriğiyle okurlarına merhaba diyor. Editörden : Selam dostlar, Dergimizin yirmi..

Yorum yaz