Bir Gün Gelirsem

/ 24 Ekim 2022 / 161 views / yorumsuz
Bir Gün Gelirsem

Bir gün gelirsem o şehre, bil ki sana gelmiş ve senin için katlanmışımdır…
Sesini duyasım ve gül yüzünü göresim gelmiştir aslında.
Niye geldin, nasıl geldin gibi sorular sorma bana,
“Hoş geldin” de yeter!
“Hoş geldin” de!
Ağız ucuyla değil ama…
Bir çay koy içelim beraber,
ve dağılalım sessizce…

Soner Sezen

Soner Sezen, İktisat Fakültesi mezunu. Halen TKY Yüksek Lisans ve Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Öğrencisidir. Yayınlanmış şiir kitabı mevcuttur. 2. şiir kitabı şu an yayınevinde basılmak üzeredir.Çeşitli dergilerde şiirleri neşredilmektedir. Altın Kalem ve Altın Melek Ödülü sahibidir.

Benzer Konular
Dağılacak Siyahlar / Sevgi Erol Öçal
Bir karlı dağım şimdi Eteklerim de bahar Başım dumanlı sisli Çimen yeşili toprak Elbisesi çiçekli Dans eden o bulutlar Mavilikte sarhoşlar Ruhum deli mi deli O dağın yükseğinde Tutuşmuşum gün..
Kakofonik Manzaralar / Uğur Ünen
İki yüzlü şehrin ışıkları yanar söner Kalbi külüstür arabalar geçer gider Birileri gülerken kah kah kah Birileri ağlar ah ah vah Her yandan kakofoni sesler Duyulur masalardan masalara Es vermeden..
Bilemezsin Sen / Murat Kaya
Gülleri andıran gülümsemen getirirdi ömrüme baharı, Kendime gelirdim, duya duya yüreğinde tüten muhabbeti. Sende bulmuştum, soluklanmak için sevda yüklü çınarı, Bir hiç olup çıkmıştı, gözümde dünyanın can alıcı serveti. Yepelek..
Kardeşçe / Mert Mutlu
Bir sabah uykunun en tatlı hâlinden kaldırıp bizleri Ansızın asmaya götürecekler Onlara bu hakkı veren bizleriz Urganı dikende Dar ağacını kuranda Bizleriz Biz ki bizden olanın Kafasını kesip Bizden olmayana..
Hayat Aynı Olmayacak / Uğur Ünen
Sen kokmayacak hiç kimse Tutturamayacak kömbelerinin tadını Gülüşünün tınısını Huzur vermeyecek Senin bana seslenişin Ve saçlarımda ellerini gezdirişin gibi Yankılanacak içimde uzaklardan sesin Diyeceğim daha fazla zaman geçirmeliydim Dileyeceğim en..

Yorum yaz